אודותינו

גינות פאר נוסד בשינה 1992 בתחום גינון, פרויקטים של גינון ומערכות השקיה ומשם ... 
  גינות פאר 
חברה המתמחה בתכנון וביצוע של גנים וגינות ללקוחות פרטיים ומוניציפליים, גינות פאר מתמחה בכל סגנונות גן .כגון, ארץ ישראלי ים תיכוני, גן פורמלי, והגן טרופי. גינות פאר מלווה את לקוחותיה משלב תכנון ועד גמר הגן תוך שימת דגש על ביצוע עבודה ברמה הגבוהה ביותר בכל שלב ושלב בגן. מטרת חברה הוא לספק ללקוחותיה את כל פתרוני גן, ברמת תכנון תוך שילוב אלמנטים המתאימים לאופי מבנה וטופוגרפיה של שטח והתאמת לדרישות לקוח. 
 
גינות פאר 
  החל לעסוק בתחום דשא סינטטי לפני כ -6 שנים. 
בשנת 2009 קבל זיכיון בלעדי מחברת הענק אמריקאי CHALLENGER למכור את מוצריה בישראל. 
דשא סינטטי של גינות פאר הנו דשא סינטטי באיכות הגבוהה ביותר בשוק דשא סינטטי בישראל כמו כן חושב ירוקה דשא סינטטי שלנו אינו מכיל צבעי עופרת וחומרים מסוכנים הנפלטים לאוויר עם היתחממות דשא. 
דשא סינטטי שלנו מיוצר בארצות הברית ע"י חברה צ'לנגר חברה קיימת מזה 25 שנה בתחום דשא סינטטי ומייצרים למעלה מ 40 סוגים דשא לכל תחומים 
כגון: הדשא סינטטי לכדורגל, דשא סינטטי למגרשי טניס, דשא סינטטי לגולף, דשא סינטטי לגני ילדים, דשא סינטטי לגינות, ועוד ... את סיבי דשא סינטטי חברה הרוכשת החברת הענקית TenCate שהיא נחשבת יצרנית סיב דשא הסינטטי טובה בעולם. 
גינות פאר 
מבצע את כל עבודות גן ומרכיביו כגון: מסלעות, תאורה, דק, פרגולות, ברכות נוי, מפלה, מערכות השקיה, מדשאות, פינות ישיבה, גינות גג, הידרופוניקה למשרדים, חיפויים שונים, שבילים, רחבות ישיבה באבן טבעית ועוד ... 
לקוחותינו 
רכשתי עם שנים המון לקוחות מרוצים כגון עירית נתניה, ח.ל.ת, עירית ראשון, קסטרו, ניסקו ארדן, בליסניה דור אלון, חברות היי-טק ועוד מאה לקוחות ברחבי הארץ. גינות פאר שומר על קשר עם לקוחותיה גם לאחר סיום פרויקטים וממשיכים לתת להם שירות ארוך טווח ורמת אחזקה גבוהה. 
 
 
 
 
כל דשאים הסינטטים שברשותנו עבר בדיקות מעבדה מחמירה של שחיקת דהייה בשמש ולכן חברה מעניק אחריות של 10 השנים לעומת דשא סינטטי זולה.